chovatelská stanice peruánců a alpak s PP


 

Úspěchy našich odchovanců

Z vrhu C je velice úspěná naše Caira Cavia Coabya. Na výstavě v Rychnově n. Kněžnou se umístila jako nejlepší peruánec a třetí nejlepší dlouhosrsté morče adult. A jaká krasavice z ní vyrostla? Podívejte se :-)

 

S hrdostí se musíme pochlubit s naším krásným odchovancem Daidalosem Cavia Cobaya. Daidalos byl na dvou výstavách a pokaždé si odnesl kartičku a na poslední Ostravské bodoval opravdu krásně, podívejte se!
Tímto děkuji za báječnou péči paní Marcele Bártové a celé její rodině! Opravdu z celého srdce děkujeme, že má Daidy takovou příkladnou péči!A protože náš Daidalos je opravdu pěkný kluk, včera v Hradci Králové na barevné výstavě získal 1. místo v bikolorech adult! Daidy, gratulujeme! A opět musíme poděkovat p. Bártové a p. Baranové za takovou báječnou péči, kterou věnují všem svým morčátkům! Je to na nich vidět! Děkujeme!

 

Náš odchovanec Crusoe Cavia Cobaya se včera 6.12.2013 zúčastnil své první výstavy. Odnesl si dvě čekatelské kartičky a druhé místo v dlouhosrstých. Moc gratulujeme a jsme na Crusíčka moc pyšní!

 

Náš odchovanec Daidalos Cavia Cobaya je prostě šikula, Z poslední výstavy si odnesl dvakrát první místo a jedno druhé umístění v páru. Koukejte, jaký krásný kluk to je. A opět náš velký dík p. Bártové a Baranové za takovou dokonalou péči a prezentaci. Máme z úspěchů Daidyho upřímnou radost. Děkujeme! A gratulujeme!